Dušo kabinos

Filmų herojus grįžta namo po stresinės situacijos, varginačios kelionės, konflikto su viršininku ar mylimuoju ir... senesniame filme įsipila taurę vyno arba išeina į lietų..., šiuolaikiškame – užsidaro dušo kabinos duris ir atsuka veidą tekančiai vandens srovei. Dušo kabinos vaizdas kino filmų štampuose ne atsitiktinis: tekantis vanduo ypač gerai ir greitai atpalaiduoja.

Ir, ko gero, nėra rimtų argumentų prieš dušo kabinos įrengimą: nusiprausti galima greitai ir patogiai, neužima daug vietos, asortimentas platus, galima pirkti atskirus kabinų elementus ir iš jų susikurti savitą interjerą.

Pirmas sprendimas naujai įrengiant vonios kambarį – dušo grindų tipo pasirinkimas. Dušo kabinas galima statyti tiesiai ant grindų plytelių arba ant specialaus pado. Jei dušo kabina statoma ant grindų, neužmirškite grindų nuolydžio vandens nutekėjimui.

Nuotraukoje – modernus minimalistinis variantas: dušo kabina ant grindų plytelių

Vandens nutekėjimo latako forma gali būti ir tokia.

Klasikinis dušo kabinos variantas – dušo kabina statoma ant pado

Padai gaminami iš akrilo, metalo ar lieto akmens pagal dušo kabinų formą ir matmenis.
Dušo kabinos gaminamos įvairių formų. Gali būti kvadratinės formos dušo kabina ar penkiakampė

pailga stačiakampė kabina,

pusapvalė

Dušo kabinų durys skirtingos – gali būti su atidaromom ar sulenkiamom durim

ar stumdomomis durimis

Skiriasi ir dušo kabinų konstrukcijos. Galimą rinktis dušo kabiną su rėmu ar elegantišką berėmę konstrukciją, suteikiančią erdvės pojūtį

Jeigu vonios kambaryje įrengta niša dušui, tai dušo kabinos nereikia – užteks įstatyti duris

Modernaus dizaino didesnės dušo kabinos gali būti visai be durų su atviru įėjimu iš galo ar šono

 arba tik dušo sienelė su įėjimu iš abiejų galų

Dušo kabinų sienelės gaminamos iš dekoruoto plastiko arba saugaus grūdinto stiklo. Grūdinto stiklo sienelės yra saugesnės už plastiko. Visų geresnės kokybės (aukštesnės klasės) kabinų stiklai yra padengti atstumiančiu vandenį sluoksniu – nesikaups kalkės ir kiti nešvarumai.

Dušo kabinoje galima įsirengti patogią sulankstomą dušo sėdynę. Sėdynės gaminamos įvairių spalvų iš lengvai valomo plastiko, turi tvirtą metalinę konstrukciją, išlaikančią 150 kg svorį. Konstrukcija slepiama sienoje.

Jei dušo kabina stovės ne vonios kambaryje, o kitoje erdvėje – miegamajame arba pavyzdžiui medžiu dailintame priešpirtyje, rinkitės iš visų pusių uždarą dušo kabiną. Kitais būdais apsaugoti patalpą nuo drėgmės gali ir nepavykti.

Atskira dušo kabinų grupė yra masažinės dušo kabinos. Jei kabinoje įrengta vandes masažų sistema, reikalinga visiškai uždara kabina su stogu. Stogas dušo kabinai suteikia neįkainuojamą privalumą: tik atsukus šiltą vandenį, kabinoje tampa šilta, nepriklausomai nuo temperatūros patalpoje.

 
(Balsų: 12)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

Birute Jakutiene
Kaina
Iris (Egesta)
Laba diena,
Atsakymas išsiųstas el. paštu.
Aidas
Sveiki,kokie ismatavimai ir kaina ketursienes masazines duso kabinos?
Iris (Egesta)
Laba diena,
Atsakymas išsiųstas el. paštu.


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2018   Visos teisės saugomos.