Fototapetai

Esminis fototapetų privalumas – galimybė pasirinkti išbaigtą paveikslą ir labai greitai papuošti juo savo būstą.

Fototapetai gaminami įvairiausių matmenų: nuo mažyčių iki užimančių visą sieną (400x280 cm). Įvairovė leidžia pasirinkti tinkamą dydį sienai ar jos daliai, spintai, pertvarai ar durims dekoruoti. Piešinių įvairovė nėra begalinė, bet plati.

Galima gyventi žydinčiam sode...

...bet šiandien pamėgti tokie vaizdai

...arba tokie

Dideli fototapetai spaustuvėje padalinami į dvi, keturias ar aštuonias dalis. Mažesnius gabalus lengviau priklijuoti. Ypač, jei vaizdą norite išdėstyti kampe ant dviejų sienų.

Fototapetai gaminami iš vinilo popieriaus arba flizelino pagrindu arba – tik iš flizelino. Fototapetai su popieriniu pagrindu yra pigesni, bet tokių fototapetų eksploatacinės savybės nėra blogesnės. Jų minusas – sudėtingesnis darbas klijuojant, nes popierinį tapeto pagrindą būtina sutepti klijais, o tokį sunkiau išlyginti ar suderinti su kita tapeto dalimi. Bet darbas nėra tiek sudėtingas, kad jo negalima būtų įveikti savarankiškai. Flizelino pagrindas yra tvirtas ir stabilus, o ir tepti jo klijais nereikia: darbas greitesnis ir paprastesnis.

Eksploatacines fototapeto savybes lemia viršutinis sluoksnis – vinilas ar flizelinas. Abiejų medžiagų savybės yra panašios: ir vieni, ir kiti fototapetai atsparūs ultravioletiniams spinduliams ir ilgai neblunka, jie gali paslėpti nedidelius sienų nelygumus, gana ilgai nesusidėvi, juos galima drėgnai valyti.

Fototapetai klijuojami klijais, parenkamais pagal tapetų rūšį: viniliniai – vinilui skirtais, flizelininiai – flizelinui skirtais klijais. Šiuolaikinės technologijos leidžia perkelti ant fototapeto bet kokią nuotrauką – kad ir Jūsų asmeninę. Pageidaujantys, parašykite mums.

Pilną tapetų asortimentą galite rasti e-kataloge.

Norite įsigyti? Aplankykite fototapetų skyrelį e-parduotuvėje.


(Balsų: 7)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

Remigijus
Laba diena. Norėčiau sužinoti, ar darote foto tapetus iš fotografijos.
Iris (Eglė)
Laba diena,
Fototapetus iš fotografijų galima pagaminti. Norėdami įsigyti, atvykite į vieną iš mūsų parduotuvių, kuriose būtų galima pamatyti fototatapetų gamintojo, dirbančio su specialiais užsakymais, "Batuotas Obuolys" katalogą. Jame galima išsirinkti tinkamą kokybę, ir tuomet mūsų specialistai nukreips Jūsų pageidavimą tiesiai gamintojui.
Renatas
Sveiki, kokio didzio pagaminate fototapeta?
Iris (Eglė)
Sveiki,
Pagal specialų užsakymą, gamintojas gali pagaminti bet kokio, Jums tinkamo dydžio, fototapetą.
Audrius
Sveiki,
Ar galima fototapetus klijuoti ne visa laika sildomose patalpose pvz. sodo namelyje?
Iris (Eglė)
Laba diena,
Ne visą laiką šildomose patalpose kaupiasi drėgmė. Fototapetai, kaip ir visi tapetai, į tokius aplinkos pokyčius reaguoja, dažniausiai naudojami klijai praranda savo savybes ir tapetas atsiklijuoja.
Gintaras
Kokia kaina butu fototapeto 1m ant 3?
Iris (Eglė)
Laba diena,
Deja, bet šiuo metu negalime pasiūlyti nestandartinio dydžio fototapetų.
Standartiniai: 1,00 x 0,70 m 2 dalių; 1,50 x 1,05 m 3 dalių; 2,00 x 1,40 m 4 dalių; 2,50 x 1,75 m 5 dalių; 3,00 x 2,10 m 6 dalių; 3,50 x 2,45 m 7 dalių; 4,00 x 2,80 m 8 dalių.
Laura
Sveiki, jei mano fototapetas yra popieriniu pagrindu, su kokiais klijais jį galima klijuoti?
Iris (Eglė)
Laba diena,
Universaliais:
http://www.iris.lt/e-parduotuve/tapetai/klijai-tapetams/metylan-universal-premium-250-g-klijai-universalus-tapetams


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2017   Visos teisės saugomos.