Renkuosi mozaikines plyteles

Tradicinių plytelių gamintojai mozaikines plyteles gamina dvejopai. Dažniausiai pagal glazūruotos akmens masės gamybos technologiją presuojamos mažo formato (nuo 2x2 cm iki 2,5x2,5 cm) plytelės. Kitu atveju didelės keraminės arba akmens masės plytelės pjaustomos į mažesnes. Nuotraukoje Paradyz gamintojo sienų plytelė, šalia – iš jos pagaminta mozaika.

Plytelės gali būti glazūruotos ir neglazūruotos. Jeigu mozaikines plyteles gamina pagal sienų plytelių technologiją, mozaika tiks tik sienoms ar stalviršiams apklijuoti, jei pagal grindų plytelių technologiją – tiks grindims ir sienoms. Mozaikinės grindų plytelės pagal atsparumą klasifikuojamos taip pat, kaip ir įprastos grindų plyteles. Plytelių pasirinkimas pagal patalpą, lauko plytelės. Jums tai svarbu, jei patalpose yra intensyvesnis judėjimas arba ant plytelių patenka lauko purvas.

Klijuoti smulkias mozaikines plyteles būtų sudėtinga, todėl jos gamykloje užklijuojamos ant tinklelio gabalo arba tarpusavyje sujungiamos PVC taškais į grupes. Taip gauname įprastos plytelės dydžio mozaikinių plytelių lapą. Mozaikos lapą sukarpius į norimo pločio dekoratyvines juosteles, jomis galima puošti patalpų sienas arba grindis.

Dar įspūdingiau mozaikines plyteles galima panaudoti jomis dekoruojant visą patalpą. Ypač jos tinka apklijuojant kolonas ar kitus sudėtingus paviršius. Nuotraukose gamintojo Paradyz plytelių mozaika iš serijos Marbella. Šios serijos presuotos plytelės tinka ir sienoms, ir grindims, gali būti naudojamos vonioje, pirtyje, virtuvėje, hole, balkone ar terasoje. Presuota mozaika yra pigesnė ir ja galima išklijuoti didesnius plotus.

Labai populiarūs mozaikos deriniai, kai plytelių spalva iš šviesios palaipsniui pereina į tamsesnę ir visai tamsią. Mozaikinės plytelės būna blizgiu ir matiniu paviršiumi.

Mozaikines plyteles gamina ne tik iš keramikos. Jos formuojamos ir iš stiklo masės. Tokios mozaikinės plytelės brangesnės.

Technologija leidžia pagaminti foto mozaiką pagal pateiktas nuotraukas. Tokią nuotrauką arba kitą dekoratyvinį paveikslą galima užklijuoti ir ant išlenkto paviršiaus.

Mes nuolat peržiūrime gamintojų siūlomas mozaikines plyteles ir įdomiausias atsirenkame prekybai. Pasirinktų plytelių kokybiškas nuotraukas įkeliame į plytelių katalogą.

Nepamirškite, kad skirtingoms plytelių rūšims klijuoti būtina parinkti tinkamus klijus. Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus? Esant neaiškumams, klauskite.

Drėgnose patalpose siūlių glaistymui naudokite atsparų pelėsiui glaistą: Atlas Artis ar Ceresit CE 40. Apie siūlių glaistymą skaitykite: Plytelių tarpų glaistymas.

Dar daugiau apie plyteles – „Informacijos“ skiltyje, puslapio viršuje.

 
 
(Balsų: 5)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

Jurgita
Laba diena. Mus domina plytelės mozaikinės: APPIANI 04 BRONZO apie 35 m2; APPIANI XMON701 apie 15 m2; APPIANI XTRC703 apie 40m2. Ar tokių turite ir kokia kaina/
Iris (Mindaugas)
Laba diena, Jurgita,
Nurodytų Appiani plytelių pasiūlyti negalime. Galime parinkti panašią stiklo mozaiką. Jei neprieštarausite, mūsų vadybininkas galės susisiekti su Jumis dėl galimų pavyzdžių pateikimo.
Donatas Lukosius
Sweiki,norejau paklausti ar vietoje turite plyteliu ar tik uzsakyt galima butu ir per kiek laiko jos butu atveztos?
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Įmonės sandėliuose palaikome paklausiausių plytelių likučius, kitas vežame pagal užsakymus. Prekės papildomos kasdien.

Nurodykite dominančios mozaikos pavadinimą, gamintoją ar paveikslėlį. Tik tada galėsime tiksliai atsakyti į Jūsų klausimą.

Jei klausiate apie mozaiką, kuri yra Jūsų atsiųstos nuorodos pirmame paveikslėlyje, tai šią mozaiką mes turime sandelyje.

Gamintojas Ceramika Paradyz, Lenkija. Nuoroda į e-parduovę: http://www.iris.lt/e-parduotuve/29-8-29-8-moz-meisha-beige-mozaika
Anastasija
Sveiki. Norėčiau paklausti, ar stiklo mozaiką galima dėti ant grindų, pvz. dušo ir tualeto? Ačiū.
Iris (Mindaugas)
Laba diena,
Taip, stiklo mozaiką galima dėti ant grindų vonios kambariuose.
Dušų grindims specialiai gaminama stiklo mozaika su neslidžiu padengimu - paviršius šiurkštus, tad nepaslysite.


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2017   Visos teisės saugomos.