Medžio imitacijos plytelės – keraminis parketas

Ar Lietuvoje trūksta parketlenčių, kad vis dažniau interjeruose naudojame medžio imitacijos plyteles? Netrūksta. Tai kokios to priežastys?

Naujos plytelių gamybos technologijos leidžia pagaminti labai tikroviškas medžio imitacijos plyteles. Imituojama ne tik spalva, bet ir paviršiaus reljefas. Aukštesnės kokybės plyteles sunku atskirti nuo parketlenčių, o šildomos grindys yra ta vieta, kur kopija (medžio imitacijos plytelės) yra pranašesnė už originalą (parketlentes). Kaip žinia, ne visos medžio parketlentės tinka šildomoms grindims, o plytelės – labiausiai tam tinkanti danga. Be to, plyteles paprasčiau prižiūrėti ir nereikia periodiškai atnaujinti ir saugoti kaip parketo.

Medžio imitacijos plyteles, skirtingai nei patį medį, galima naudoti ir drėgnose patalpose – vonioje. Atsiranda norinčių turėti „medinę“ vonią. Kadangi dažniausiai imituojamos parketlentės, jų matmenys – siauros ir ilgos lentos – perkeliami į medžio imitacijos plyteles.

Medžio imitacijos plytelės būna glazūruotos keraminės arba akmens masės. Vidaus patalpoms tinka ir vienos, ir kitos, o laukui – tik akmens masės plytelės: Plytelių pasirinkimas pagal patalpą, lauko plytelės.

Lauko terasai panaudotos medžio imitacijos akmens masės plytelės derintos prie aplinkos.

Gaminamos medžio imitacijos plytelės ir sienoms.

Plytelės būna rektifikuotos (pjautos) ir įprastos presuotos. Rektifikuotų plytelių matmenys tikslesni, todėl joms pakanka 1–2 mm glaisto tarpo (rekomenduojamas 2 mm). Presuotoms plytelėms glaisto tarpas turi būti bent 3 mm.

Bent jau pasižiūrėti medžio imitacijos plyteles verta. Gali patikt.

Plačiau apie plytelių rūšis, dydį, klijavimą ir t. t. – „Informacijos“ skiltyje, puslapio viršuje.

(Balsų: 21)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

edvinas
sveiki, kur galima rasti orientacines kainas ąžuolo parketą imituojančių keramikinių plytelių. Naudotume patalpų viduje šildomoms grindims
Iris (Gintarė)
Sveiki,
Medį imituojančių plytelių yra labai platus asortimentas, todėl ir kainos skiriasi priklausomai nuo gamintojo, plytelės matmens, paviršiaus ir pan.
Mūsų e-parduotuvėje galite rasti medžio imitacijos plytelių kainas: http://www.iris.lt/e-parduotuve/plyteles/medzio-imitacijos-plyteles . Dar platesnį plytelių asortimentą rasite e-kataloguose.


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2018   Visos teisės saugomos.