Medinės parketlentės ant sienų

Medinės parketlentės gali būti klojamos ne tik ant grindų, bet ir ant sienų. Mediniai interjerai yra mėgstami dėl šiltų ir žemiškų spalvų. Nežinantys, kokiomis priemonėmis namų kambarius padaryti išskirtiniais, neapsiriks pasirinkę medines parketlentes. Mediena – natūrali medžiaga, leidžianti pailsėti akims ir sielai.

Interjerai, turintys natūralios medienos elementų, nesvarbu, tai grindys, sienos ar baldai, padeda atsipalaiduoti ir suteikia namams jaukumo. Medinės parketlentės tinka visur – ir svetainėje, ir miegamajame, ir virtuvėje.

Medis puikiai dera su kitomis medžiagomis ir jas papildo. Architektai ir interjero dizaineriai mėgsta medį derinti su akmeniu ar stiklu / veidrodžiu, o parinkę tinkamą apšvietimą, sukuria nuostabų interjerą.

Parketlentės nuobodų miegamąjį atnaujins ir pavers ypatinga ramybės bei jaukumo oaze. Paskutinis vaizdas matomas prieš užmiegant bus natūralūs gamtos raštai, esantys ant sienos.

Svetainėje ar valgomajame praleidžiame labai daug laiko su šeima, draugais, todėl čia taip pat turėtų būti jauku ir harmoninga. Unikalūs medžio raštai puošia šias erdves be jokių papildomų dekoro elementų. Galima dekoruoti tik vieną sieną arba visą kambarį. Svetainėse paprastai dekoruojama siena, kurioje yra televizorius arba židinys, nes į tą pusę dažniausiai krypsta žvilgsniai.

 

Šiuolaikiniam žmogui, gyvenančiam miesto šurmulyje, natūralios medienos siena gali tapti kone vieninteliu prisilietimu prie gamtos. Mediena – išskirtinė medžiaga, akimirksniu suteikianti interjerui tekstūros, natūralumo ir harmonijos. Be to medis pasižymi unikaliais raštais, kurie tarpusavyje niekada neatsikartoja.

Jeigu susižavėjote medine siena rašykite mums arba apsilankykite „Landero“ puslapyje.

(Balsų: 3)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2019   Visos teisės saugomos.