APTARNAVIMO KOKYBĖS LINIJA  phone.png 8 630 06998  (I–V 8–12 ir 13–17 val.)

Administracija

phone.png (8 315) 55969
 8 650 00208
  I–V 8–12 ir 13–17 val.
mail.png info@iris.lt

 

UAB „Iris“

Naujoji g. 50B, LT-62381 Alytus
Įmonės kodas 149587593
PVM mokėtojo kodas LT495875917

Sąskaitos Nr.: LT917044060001919254
Bankas: 
AB SEB

Duomenys apie UAB „Iris“ kaupiami Juridinių asmenų registre, kurį tvarko Valstybės įmonė Registrų centras.

Didmeninė prekyba

Vilniuje

Švitrigailos g. 33, phone.png (8 5) 2331098

 

Regiono didmeninės prekybos vadovas

Marius Večerskis

phone.png 8 655 22046

mail.png marius.v@iris.lt

 

Didmeninės prekybos vadybininkas

Ernestas Petkus

phone.png 8 652 92464

mail.png ernestas.p@iris.lt

 

Didmeninės prekybos vadybininkas

Artūras Maceika

phone.png 8 650 36320

mail.png arturas.m@iris.lt

Kaune

Savanorių pr. 288, phone.png (8 37) 409973

 

Regiono didmeninės prekybos vadovas

Raimundas Juodviršis

phone.png 8 652 82670

mail.png raimundas.j@iris.lt

 

Didmeninės prekybos vadybininkas

Saulius Naruševičius

phone.png 8 698 88874

mail.png saulius.n@iris.lt

Klaipėdoje

Nemuno g. 13, phone.png (8 46) 382600

 

Didmeninės prekybos vadybininkas

Giedrius Jankus

phone.png 8 616 46358

mail.png giedrius.j@iris.lt

Šiauliuose

Tilžės g. 9C, phone.png (8 41) 596366

 

Didmeninės prekybos vadybininkas

Romualdas Jarockis

phone.png 8 652 83907

mail.png romualdas.j@iris.lt

 

Prekybos vadybininko asistentė

Dainora Gruslienė

phone.png 8 655 11764

mail.png dainora.g@iris.lt

Alytuje

Naujoji g. 50B, phone.png (8 315) 55969

 

Didmeninės prekybos vadybininkas

Darius Jodauga

phone.png 8 655 78156

mail.png darius.j@iris.lt

 

Didmeninės prekybos vadybininkas

Giedrius Kavaliauskas

phone.png 8 656 12485

mail.png giedrius.k@iris.lt

Projektų grupė

Vilniuje

 

Švitrigailos g. 33, phone.png (8 5) 2330663

 

Projektų grupės vadovas

Giedrius Ašembergas

phone.png 8 655 87857

mail.png giedrius.a@iris.lt

      

Projektų vadovas

Paulius Rokas

phone.png 8 655 17632

mail.png paulius.r@iris.lt

 

Projektų vadybininkas

Mindaugas Velutis

phone.png 8 656 12556

mail.png mindaugas.ve@iris.lt

   

Projektų vadybininkas

Artūras Kazlauskas

phone.png 8 656 91018

mail.png arturas.k@iris.lt

JustinaKaukėnaitėVilnius (4).jpg

Projektų vadybininkė

Justina Kaukėnaitė

phone.png 8 640 83373

mail.png justina.k@iris.lt

   
Kaune

Savanorių pr. 288, phone.png (8 37) 409973

 

Projektų vadovė

Jūratė Jankauskienė

phone.png 8 655 17463

mail.png jurate.j@iris.lt

 

Projektų vadybininkas

Mantas Misevičius

phone.png 8 650 25384

mail.png mantas.m@iris.lt

Klaipėdoje

Nemuno g. 13, phone.png (8 46) 382600

KęstutisDvariškisKlaipėda (3).jpg   

Projektų vadovas

Kęstutis Dvariškis

phone.png 8 650 11715

mail.png kestutis.d@iris.lt

   
Šiauliuose

Tilžės g. 9C, phone.png (8 41) 596366

rima_lukoseviciene.jpg

 

Projektų vadybininkė

Rima Lukoševičienė

phone.png 8 655 17634

mail.png rima.l@iris.lt

Distribucija

Vilniuje

Švitrigailos g. 33, phone.png (8 5) 213 6667

 

Regiono vadovas

Andrius Gudelis

phone.png 8 652 49971

mail.png andrius.g@iris.lt

   

Distribucijos vadybininkas

Andrius Gavėnas

phone.png 8 655 70828

mail.png andrius.ga@iris.lt

 

Distribucijos vadybininkas

Vykintas Balionis

phone.png 8 656 86530

mail.png vykintas.b@iris.lt

 

Distribucijos vadybininkas

Kornelijus Tunkevičius

phone.png 8 652 91867

mail.png kornelijus.t@iris.lt

 

Distribucijos vadybininkė

Neringa Dulskienė

phone.png 8 652 58404

mail.png neringa.d@iris.lt

Šiauliuose

Tilžės g. 9C, Šiauliai

 

Distribucijos vadybininkas

Jonas Vaseris

phone.png 8 687 11604

mail.png jonas.v@iris.lt

   

Distribucijos vadybininkė

Raminta Kašėtaitė

 8 650 54223

 raminta.k@iris.lt

Alytuje

Naujoji g. 50B, phone.png (8 315) 55969

   

Distribucijos direktorė

Jūratė Brusokienė

phone.png 8 655 78154

mail.png jurate.br@iris.lt

   

Distribucijos vadybininkas

Dainius Česynas

phone.png 8 655 21103

mail.png dainius.c@iris.lt

   

 

Distribucijos vadybininkas

Andrius Jakimavičius

8 655 66484

 andrius.j@iris.lt

 

Sandėlis

Pramonės g. 1F, Alytus

 
 

© 2017   Visos teisės saugomos.